Okna PCV

Posiadamy okna PCV w trzech podstawowych systemach.

Największą popularnością cieszy się system Brugmann, w którego obrębie wyróżniamy dwa kształty skrzydeł. Profile charakteryzują się bardzo dużą głębokością zabudowy skrzydła, skrzydło zaokrąglone  - 84 mm. Ten parametr pozwala na zastosowanie różnego rodzaju pakietów szybowych, w tym pakietu trzyszybowego z ramkami 16 mm, co pozwala na osiągnięcie współczynnika przenikania szyb U=0,5 W/m2k.


Okna wyposażone w okucia Roto NT,  w porównaniu z konkurencją, wyróżniają się dużą ilością zaczepów antywyważeniowych, co powoduje dużo lepszy docisk skrzydła do ramy. Pomimo tych zalet, w związku z dużym poziomem sprzedaży, możemy zaoferować ten produkt w bardzo atrakcyjnej cenie i w bardzo szybkim terminie: nawet od czterech dni łącznie z dostawą.


Okna w systemie Brugmann dostępne są w szerokiej gamie oklein standardowych i niestandardowych. Istnieje też możliwość polakierowania okien na dowolny kolor z palety RAL.

Dużą część naszej sprzedaży stanowią również okna w systemie Veka. Jest to jeden z najpopularniejszych systemów profili okiennych z PCV na świecie. Wyposażony w okucia renomowanej firmy Winkhaus, która proponuje bardzo dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o drzwi uchylno-przesuwne z okuciem automatycznym.

Dużym zainteresowaniem na rynku, przede wszystkim belgijskim, cieszy się stolarka w systemie Deuceuninck. W tych oknach istnieje możliwość zastosowania na skrzydle typowego dla tego rynku okapnika.
System ten oferuje także drzwi przesuwne bez funkcji uchyłu tzw. monorail, również popularny na tym rynku.

Pełna Paleta Kolorów